מחפשים איך לחגוג יום הולדת שונה? אירוע קטן ומעורר קנאה. בפעמים מסויימות נעדיף לחגוג אירוע משמח, אולם עם זאת, אין לנו את היכולת להרים אירוע ענק. במצב כזה קיימים כמה מקומות שישמחו לערוך מסיבות צנועות. במאמר הבא ניתן טיפים על כל שתחפצו לדעת לגבי הפקת חגיגות קטנות, ותקבלו כל מה שיש ללמוד בתחום של בר מצווה בכותל

וכו’.

מה אומר מבחינתנו אירוע פרטי?

במסיבות קטנות יש יחסית מעט הוצאות מיותרות או לוגיסטיקה, ועם זאת עוד קיימת רוח של כיף וקירבה, לדוגמה בריתה או מסיבות רווקים. החליטו על כמות האנשים לנוכח החשיבות של האירוע וגודל המתחם. כנראה בארוע בת מצווה, האירוע יסתיים מוקדם יותר, לעומת ארוע השקה לדוגמה, ומה שחסכתם על הכיבוד, כמות השולחנות, עובדי תחזוקה וכולי – יילך לטובת אטרקציות אחרות לארוע. מעוניינים לדעת עוד על מסיבת בר מצווה? אז בואו נמשיך.

אז איך עורכים מסיבה קטנה?

קודם, נצטרך לבדוק את כמות המוזמנים, וע”פ החישוב הזה – לסגור את גודלו של הארוע. חשוב לוודא להזמין את מי שאתם יודעים שיוכלו להגיע ושתרצו שיגיעו. דעו גם מראש שאולם עצום יביא עמו תחושה של ניכור בין אלה שיגיעו.

לאחר שסגרתם כמות הנוכחים, איספו המלצות מבני משפחה לגבי אולמות שווים. גם אם יש לכם מספר המלצות על איזשהו מתחם, עדיין חשוב לדבר עם מישהו מטעם המתחם ותגיעו למקום להתרשמות משלכם. בתכלס זה האירוע שלכם והכי חשוב שאתם תהיו מבסוטים.

בארוע קטן נצטרך להשקיע בפרטים היותר קטנים.

בגלל שהחלטתם על אירוע קטן פחוּת משתתפים – יש יותר סיכויים להתאים לטעם של חלקו הגדול של החברים והמשפחה: במיקום הגיאוגרפי, במוסיקת הרקע, במנות שיוגשו ועוד. בנוסף, מתאפשר לכם לפנק את אורחיכם עם הפתעות מיוחדות למשל סלסלות מתנה, או הופעה כלשהי. קל יותר גם להפיק אירוע עם קונספט, דוגמת חפלה ים תיכונית, ולשלב את המוסיקה, הביגוד ושאר קישוטים למוטיב.

בשלב הזה, כשיש לכם מעט רקע כללי אודות אירועי בר מצווה, בטח כבר ברור לכם שלחגיגה אישית יש אופציה להיות אירוע ענק; תלוי איך הכל יוצא לפועל ובפתיחותם של האנשים. אך מצד שני, אם לא תסדרו הכל עד הפרט האחרון – אתם והאורחים עשויים להתאכזב. שימו לב אל הפרטים הקטנים… וקדימה, לארוע!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>