אריזת דירות

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Two young handsome movers wearing uniforms are unloading the van full of boxes. House move, mover

נגמר חוזה השכירות? עוברים למרכז?

לא תמצאו הרבה אנשים שנשארים כל חייהם באותה שכונה. רובנו יכולים לעבור לעיר אחרת כמה פעמים בתקופות קצרות. עבור רובנו מעבר דירה הוא פרוצדורה ארוכה ומייגעת. מאמר קצר זה אלו מכם שעוברים דירה בשבוע הבא, ובו תוכלו לקרוא על נק\' למחשבה על מובילי דירות

.

ראו את המעבר באור חיובי

זכרו שיש סיבה טובה למעבר. חלק ניכר מהאנשים עוברים בין דירות מסיבות חיוביות כמו קניה של בית פרטי גדול יותר או כשרוצים לשפץ דירה קיימת. נכון, המעבר הוא בהחלט שלב מייגע אבל גם אותו ניתן לעבור בקלות ובחיוך.

כל הדרכים האפשריות למעבר דירה חלק, מזורז וללא כאבי ראש

אל תחכו לרגע האחרון, תבדקו את האופציות להעברת הדירה שלכם מספר שבועות לפני המעבר. כך, לא יהיו לכם הפתעות ותהיו סגורים על כל הפינות ליום הובלת העסק בצורה חלקה.

למי יש זמן לארוז? ניתן למצוא מגוון חברות המציעות שירותי אריזה לצד שירותי ההובלה. צוות של מספר עובדים יגיע לבית יום לפני תאריך ההובלה כדי לארגן בקופסאות את הציוד שלכם.

אם נתקלתם במצב בו נדרש מכם להתפנות מבית העסק לפני היום בו ביכולתכם להכנס לדירה החדשה אין מה לדאוג! בחלקים שונים של הארץ פועלים כמה אתרים שכל שימושם הוא אחסון תכולת דירות. תוכלו להשכיר את המחסנים לחודשים ספורים אך קיים גם אחסון לטווח הארוך ואפילו תקבלו מחיר טוב יותר.

לא מומלץ לחסוך על אריזת דירות

לא משנה אם אתם אורזים לבד או ששכרתם את שירות חברת ההובלות למשימה זו עליהם לארוז את חפציכם בצורה מוקפדת על מנת שיגיעו בשלום לדירה החדשה שלכם. בטוח לא הייתם מעוניינים שאגרטל הקריסטל שסבתא רבתא שלכם השאירה לכם לאחר מותהלא יעבור את טלטלות הדרך.

לא חוסכים על חברת הובלות מקצועית, לא כל אחד עם ואן הופך למוביל ישירות. הובלת חפצים מסוימים כמו: מקרר, פסנתר וכדומה דורשים מיומנות. כמו כן, ריהוט מסוים כמו: שידות ארונות הזזה שיעלו צורך בפירוק והרכבה. בדיוק מסיבה זו, מומלץ לוודא שהמוביל שלכם מוכן לבצע זאת. פעולה זו מצריכה תוספת מחיר.

בדקו את הדלתות במתחם הנוכחי ובמתחם אליו אתם מעבירים את הרכוש. אם יקרה ודלת הכניסה צרה מדי יש מצב שתצטרכו להוסיף שירות של מנוף.

תמיד תוכלו לשכור שירות של מנופאי בנפרד אך כדאי לכם לערוך בדיקה אם חברת ההובלה אותה אתם מזמינים יכולה לספק גם מנוף, כך תחסכו לעצמכם כסף רב. יש מקרים שעדיף להוסיך שירותי מנוף להובלה, אם אם אתם לא חייבים. השכרת מנוף תחסוך מכות ושריטות על החפצים במהלך הירידה במדרגות.

צריכים מידע נוסף? זקוקים להמלצות ובדיקת מחירים זריזה? בקרו בפורטל האינטרנט ותקבלו מחירים מנותני שירות בכל הארץ.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך