דלתות מתרוממות

תחום הנפחות התפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות וכיום הוא משמש גם ליצירת פריטים זעירים מעוצבים לפנים הבית. התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת כיום לחברות הנפחות להתמקד לא רק בבנייה מאסיבית אלא גם בעיצוב פנים וחוץ הבית ויצירת פריטים קטנים ומעודנים יותר כמו דלתות מתרוממות, מעקות, מסגרות לתמונות, פסלים ופריטים נוספים אחרים.

שערים חשמליים ומחסומים

רוב הפריטים המיוצרים על ידי חברות הנפחות הם פריטים מאסיביים למטרות הגנה כמו למשל שערים חשמליים ומחסומים. שערים מהווים כרטיס כניסה למבנה ובנוסף יוצרים הרתעה עבור כניסת זרים. קיימים גם שערים לא למטרות הגנה אלא למטרות דקורטיביות. שערים אלה ברוב המקרים לא מצויים במבנים אלא בתערוכות וגלריות שונות. דלתות מתרוממות מיועדות גם להגנה וגם לדקורציה

תעשיית הפלדה

כיום חברת נפחות מקצועית יכולה להתאים בקלות שערי ברזל למבנה ולעצב אותו בצורה מרהיבה בעזרת טכנולוגיה חדשנית. בשל חוזקה הרב של מתכת הברזל השימוש בה מתבצע הרבה מעבר ליצירת פריטי הגנה לבית כמו דלתות מתרוממות ומשתלב בתעשיית הפלדה. תחום הבניה הולך ומתפתח בקצב מהיר ואיתו גם יכולת הבניה המרהיבה.

עיצוב סורגים

בעבר למתכת הברזל היה אך ורק שימוש בבניה מאסיבית ולכן נבנו שערי ענק למבצרים ולטירות וכמו כן מתכת הברזל שימשה גם ליצירת כלי מלחמה עבור הפרשים בתקופת ימי הביניים. מעבר לדלתות מתרוממות שתפקידן להגן על הבית קיימים גם סורגים שתפקידם זהה. חשיבות עיצוב הסורגים היא עצומה כיוון שסורגים לא מעוצבים יוצרים כיעור למבנה.

התקנת מדרגות

מתכת הברזל משתלבת כיום גם בתחום הבנייה וניתן ליצור איתה מגוון רחב של פריטים המשתלבים עם חומרים ופריטים עיצוביים שונים כמו מעקות. עיצוב פנים הבית כולל גם התקנת מדרגות לפנים הבית ללא כל צורך לשנות את מבנה הבית בשיפוצים. למתכת הברזל שימושים רבים בחיינו במגוון רחב של תחומים. חברות נפחות מקצועיות ללא ספק עושות את עבודתן בצורה הטובה ביותר כאשר מדובר בהתקנות בטיחותיות לבית כמו דלתות מתרוממות.

הישארו מחוברים
עדכונים אחרונים