האם ניתן לרכוש טבעת אירוסין במשבר הקורונה?

בעיר רמת גן מתגוררים המון זוגות צעירים. אותם זוגות רגילים לבלות בבתי הקפה שבעיר, לצאת למסעות קניות יחד וליהנות מעצמאות וחופש – ללא כל מגבלות או הנחיות. ככל שעובר הזמן, רבים מעידים כי משבר הקורונה מסתמן גם כהזדמנות – להתבוננות פנימית, השקעה בטיפוח תחביבים ובזמן איכות זוגי.

משבר הקורונה יכול להעצים גם את הרומנטיקה? מסתבר שכן. לא מעט זוגות העידו כי הם חוששים מהזמן הרב שביחד. בפועל, זוגות מגלים מחדש זה את זו, מבלים יחד שעות ארוכות, צוללים לשיחות עמוקות ואף מוצאים את הפנאי לדבר על העתיד…

הצעת נישואין במשבר הקורונה – אפשרית?

התשובה חד משמעית והיא כן! לאהבה אין גבולות, ומשבר הקורונה הוא לא מה שימנע מגברים מאוהבים לעשות את הצעד. אז נכון, מדובר על סיטואציה מעט מאתגרת (אולי גם לא אידיאלית), אך בהחלט אפשר לתעל את הימים שבבית לרומנטיקה, אופטימיות והמון אהבה. הצעת נישואין במשבר הקורונה אפשרית, אך ישנה מגבלה עיקרית: כריעת הברך חייבת להיות בכותלי הבית. 

רכישת טבעת אירוסין, הגבלת תנועה וחנויות סגורות – מה עושים?

בסיטואציה אידיאלית ובימי השגרה המבורכת, גברים שהיו רוצים להציע נישואין היו מגיעים אל חנות התכשיטים. בימים אלו, כל חנויות התכשיטים סגורות, כך שגברים שלא רכשו טבעת טרם ההנחיות וההגבלות החדשות, צריכים לרכוש טבעת כעת. איך הם יכולים לרכוש אותה בכל זאת? ברכישה בחנות אונליין!

טבעות אירוסין מוצעות לרכישה גם באתרי האינטרנט של חנויות התכשיטים. איך לרכוש טבעת אינטרנט? אלו הטיפים החשובים ביותר:

  • תנו עדיפות לחנות מוכרת ומומלצת!
  • גלשו באתר של חנות המציעה קטלוג אינטרנטי עם תמונות ברורות של כל הדגמים
  • העדיפו חנויות תכשיטים שמאפשרות לכם להגדיר תקציב לטבעת
  • סננו דגמים לפי העדפות אישיות: תקציב, סוג הזהב, סוג חיתוך היהלום וכן הלאה
  • בדקו מהם זמני האספקה בעקבות משבר הקורונה

“אני חושש שבת הזוג שלי תתאכזב מהצעה בבית”

הצעת הנישואין היא אירוע קטנטן בחיים שלכם. מטרתה של ההצעה היא לשקף כוונות ורצון לעתיד משותף. דווקא בימים אלו, בהם דבר לא מובן מאליו, הצעת הנישואין בבית תרגש, תפתיע ותגרום לאהובתך להעריך את הדברים הקטנים והגדולים בחיים. כעת, כל מה שיש לכם זה אחד את השניה, וברגעים אלו תוכלו להרגיש את כוחה של האהבה ועד כמה היא מנחמת. 

הצעה ביתית מגלמת בתוכה המון אינטימיות, רומנטיקה והשקעה. בסופו של דבר, מה שחשוב הוא מי שמציע את ההצעה, ולא ההצעה בעצמה…