טיפים לבחירת חברת הסעות

אזרחים ועסקים זקוקים מדי פעם לתיאום נסיעות באמצעות חברת הסעות כדי לבצע נסיעות למטרות שונות.

בחירת חברת הסעות 

קיימות כמה דרכים לבחירת חברת הסעות בצפון, כמו קבלת חוות דעת מקולגות אשר קיבלו שירות מוצלח מחברת הסעות ספציפית, אשר נהגיה עמדו בלוחות הזמנים והעניקו יחס ושירות נפלא לנוסעים באוטובוס.

אפשר לראות גם חוות דעת חיוביות באינטרנט, אשר מפרגנות לחברות מסוימות שעוסקות בהסעות ולעומת זאת קיימות גם דיס המלצות על חברות אחרות. כדאי לבחון את כל הרשימה ולהיות בקשר עם החברות שעל פי המידע הן האיכותיות ביותר.

בדיקה מקיפה של ההתנהלות בחברת ההסעות 

פרויקט הסעות בצפון עבור כל מטרה, הוא מיזם בעל אחריות רבה על הנוסעים באוטובוס ולכן הגורם אשר מזמין את ההסעה, בוחן כמה נושאים לעומק. סוגי האוטובוסים הקיימים לחברה זו, אם מדובר ברכבים חדשים או ישנים. מהי רמת האבזור באוטובוסים ואחת לכמה זמן בודק אותם קצין הבטיחות של החברה שאחראי על תקינותם של הרכבים.

כמו כן יש לבדוק אם החברה מחזיקה ברישיון הפעלה הכולל את כל סוגי הפעילות של חברת ההסעות ואם קיימת פוליסת ביטוח תקפה למטרה זו.

הסעות למקומות שונים ברחבי הארץ 

השימוש בהסעות בצפון מתבצע לכמה מטרות:

הסעות עובדים – איסוף יום יומי של העובדים מביתם או מנקודת איסוף שנקבעה במקום מגוריהם והסעתם עד המפעל או המשרדים של המעסיק. בתום יום העבודה ועל פי לוח הזמנים שתואם מראש, האוטובוס ממתין לעובדים והנהג מסיע את העובדים לביתם. 

הסעות לאירועים – כאשר חתונות או אירועים אחרים אמורים להתקיים במקום מרוחק, אחת הדרכים הנוחות ביותר היא לשכור מראש אוטובוס אשר יאסוף בשעה שנקבעה ובנקודה ספציפית את כל באי האירוע והנהג יסיע אותם לאולם האירועים, כך שיגיעו במועד וייהנו מהמסיבה. בתום האירוע נהג האוטובוס יסיע אותם בחזרה לנקודת המפגש.

הסעות לשדה התעופה – כאשר חבורה של בני משפחה או חברים נוסעים יחד לחו"ל, מאד נוח לשכור אוטובוס ולנסוע יחד לשדה התעופה. כך חוסכים את כל נושא ההסעת עם הרכבים הפרטיים לטרמינל והשארתם בחניון בשדה או לחלופין הגעה בעזרת בן משפחה או חבר אשר אמור לאחר מכן לחזור כל הדרך צפונה.  לאחר כמה ימים כאשר המטיילים שבים ארצה, הנהג התורן אמור לנסוע שוב לשדה התעופה כדי לאסוף אותם.

אם שוכרים אוטובוס, כולם מגיעים יחד ובניחותא עם כל הציוד והמזוודות לטרמינל בדרך לחופשה. 

הישארו מחוברים
עדכונים אחרונים