מרפאת שיניים מומלצת באשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף
Interior of dental clinic

ברגע שמתחילים לחשוב על חיפוש מרפאת שיניים איכותית באשדוד, השיניים כבר מתחילות לכאוב ולכן יש למצוא קליניקה איכותית בהקדם.

הלקוח אינו יודע בדיוק מאיזו שן מגיעים הכאבים ולא אחת מדובר בכמה שיניים.

מרפאת שיניים מומלצת באשדוד

מי שמקבל חוות דעת על מרפאת שיניים באשדוד אשר מבצעת את כל הטיפולים המקצועיים בחלל הפה, מגיע אליה כדי להתרשם מהמיומנות של רופא השיניים ושל צוות המרפאה. 

לאור החשיבות הרבה לאסתטיקה של הפה, כל לקוח בוחן בקפידה את הקליניקה ואת העשייה של רופא השיניים, כדי לגבש החלטה אם זה המקום הנכון ביותר עבורו.

בדיקה ראשונית בקליניקה 

כדי לאבחן את מצב השיניים מבצע רופא השיניים סקירה כללית הכוללת צילומים מזוויות שונות של הפה. במידת הצורך הוא מבקש מהלקוח לבצע גם צילום מקיף של השיניים במכון ייעודי, כדי לקבל תמונה מדויקת יותר.

בהתאם לממצאים יציע הרופא את תוכנית העבודה שיש לבצע לשיקום הפה הכוללת כמה סתימות טיפולי שורש, כתרים ובמידת הצורך גם עקירות כירורגיות, שיניים תותבות והשתלת שיניים. 

התרשמות ממרפאת השיניים 

מי שמגיע למרפאת שיניים באשדוד חש כי מדובר במרפאה מאד מקצועית. כבר בכניסה נהנים הלקוחות מיחס אישי של אנשי הצוות וכשהם נמצאים אצל רופא השיניים הם מרגישים שהם נמצאים בידיים מקצועיות, אשר מסוגלות לבצע טיפולים שונים בטיב מעולה. 

אין ספק שההמלצות שהתקבלו אכן מראות כי מדובר בקליניקה ברמה אחרת, בה כל לקוח מקבל שירות בטיב מעולה, לאורך כל חודשי הטיפול.

טיפולי שיניים במרפאה 

רוב הלקוחות אינם אוהבים להגיע למרפאת השיניים אך מכיוון שזהו נושא חשוב בהיגיינה האישית של כל אחד מאתנו, מחפשים מרפאת שיניים באשדוד שמשלבת גם מקצועיות וגם נעימות ובה מבצעים את הטיפולים הנדרשים.

טיפולי שורש מבצע רופא השיניים בנקודות שיש בהן חורים שלא טופלו לאורך שנים ולכן צמחו והפכו לחורים די גדולים אשר מצריכים טיפול יסודי ומעמיק. לאחר כמה טיפולים החור הגדל נסגר וקיימת סבירות שהלקוח לא יחוש כאבים בלתי נסבלים.

בהמשך תוכנית הטיפולים יבצע רופא השיניים גם כתרים על פי הצורך והשתלות שיניים בכל המקומות המתאימים לכך. 

במהלך הטיפול, אם קיימות שיניים מיותרות כמו שיני בינה, שאין בהן צורך אך הן גורמות לכאבים עזים אין כל סיבה להשאיר אותן ולכן ההמלצה של רופא השיניים היא לעקור אותן כדי לאפשר למטופל חיים ללא כאבי שיניים מיותרים.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *