ציורי קיר המתנה המושלמת לכל נער מתבגר

שיתוף
ציורי קיר

מחפשים להעניק מתנה לנער המתבגר שלכם? לא ממש יודעים מה ישמח אותו ומה יגרום לו לחוש שחשבתם עליו ורציתם לגרום לו אושר?

מה דעתכם ללכת על ציור קיר גדול ומרשים בחדר הפרטי שלו? הדבר עשוי להפוך ולהיות הפתעה ענקית בסדר גודל שהוא כלל לא ציפה. מצדכם לא מדובר בהשקעה מידי גדולה מבחינת העלויות אך התוצאה המרשימה בהחלט שווה את ההשקעה.

נער שמקבל מתנה כזו, שמח מאוד ומכיר תודה להוריו או לאלו שבחרו להעניק לו את המתנה.

ציורי קיר – כך תתאימו את המתנה למקבל

אז האמת היא שציורי קיר עשויים להיות מצד אחד מאוד ילדותיים ותינוקיים אך מצד שני הם יוצרים הרבה עניין ומשדרגים מאוד כל מקום אשר בו בוחרים לתלות ציורי קיר מהסוג הזה.

על מנת שציורי הקיר אכן ישיגו את מטרתם, חשוב מאוד לבחור בציורים שמתאימים לגיל של הילדים או של הנערים המתגוררים באותו חדר.

כמו שיש ציורים ילדותיים עם דמויות אהובות מעולם הילדים, אותו הדבר בדיוק יש גם את הדמויות האהובות על עולם המתבגרים והנערים.

צריך פשוט לדעת בדיוק מה הנער אוהב ולאיזו דמות הוא הכי מתחבר. אחרי שאתם יודעים באופן מדויק מה אמור לשמח את הנער, תוכלו להתקדם גם הלאה ולרכוש את המוצר ואת השירות הרצויים.

ציורי קיר זה לא רק תחביב

כאשר החלטתם ללכת על ציור קיר, חשוב שתדעו. לא מדובר בדבר קל ופשוט. ציורי קיר דורשים מיומנויות מיוחדות, הרבה יותר מציורים רגילים על נייר או על בדי קנבס. ראשית יש את ההבדל בתנוחה בעת ביצוע הציור. הקיר הוא אנכי וציור במצב כזה דורש מקצועיות וניסיון. מעבר לכך, הקיר הוא לא מוצר גמיש כמו הדף. לא כל צבע ייקלט טוב ולא כל ציור ייראה עליו טוב.

על כן חשוב לבחור בסוגי הצבע הנכונים, במכחולים הנכונים וכמובן באנשי המקצוע המומחים שכבר מבינים בתחום והם התנסו בעבודות מהסוג הזה.

כך למעשה אפשר להגיע לתוצאות מרשימות ויפות שישדרגו ממש את חדרו של נער.

ציורי קיר – מתנה שכל נער ישמח לקבל

כאשר אתם מתלבטים איזו מתנה לקנות לנער, יש לכם כמה וכמה אפשרויות. אך האמת היא שמתנות סטנדרטיות שתבחרו כבר לא ממש ירשימו את הנער. כי כל מוצר או גאדג'ט שהוא רואה, הוא כבר קונה לעצמו לבד. הוא לא ממש מחכה שמישהו יקנה אותו עבורו. גם אם כן תקנו לו משהו כזה, זה לא באמת ירשים אותו במיוחד כי מדובר בפריטים או חפצים שיש לכל החברים שלו. לעומת זאת, ציורי קיר הם מוצר הרבה יותר מרשים, הרבה יותר בומבסטי והרבה יותר נדיר. כי ציור קיר גדול לא מוצאים בכל מקום.

שווה בהחלט ללכת על מתנה כזו שתלהיב ותשמח את הנער.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.