5 כללי זהב איך לבחור אינסטלטור טוב, גם במצבי חירום.

כולנו נתקלנו בבעיות אינסטלציה בבית כמו פיצוץ בצנרת, נזילה בצינור או סתימה בכיור והיינו צריכים שירותי אינסטלטור. 

כאשר אתם נמצאים במצב כזה, מומלץ לא למהר ולהזמין אינסטלטור אלא לעצור ולחשוב, מאחר והשוק פרוץ וישנם הרבה אינסטלטורים חובבניים שעלולים לגרום לכם יותר נזק מאשר תועלת. 

כדי להימנע ממקרים כאלה, הבאנו עבורכם 5 כללים לבחירת אינסטלטור טוב. 

  1. קבלו המלצות מחברים 

הדרך הטובה ביותר למצוא אינסטלטור טוב היא לפנות לחברים או לשכנים ולבקש מהם המלצות על איש מקצוע שהם מכירים, עם עדיפות לסוג עבודה דומה לזה שאתם צריכים. זאת כדי לוודא שיש לאינסטלטור את המומחיות הדרושה לפתרון הבעיה שלכם. 

אל תתפשרו על מקצועיות האינסטלטור, גם במצבי חירום, כדי למנוע מעצמכם עוגמת נפש וכדי למנוע מהבעיה לחזור. 

  1. בדקו זמינות של איש המקצוע 

חשוב לוודא שהאינסטלטור שאתם מזמינים הוא בעל זמינות גבוהה, במיוחד כשמדובר במצבי חירום, כך שתוכלו לקרוא לו בכל שעה במידה והבעיה חוזרת על עצמה או שיש צורך בהמשך טיפול בבעיה. כמובן שבלילה לא תטופל הבעיה, אבל איש מקצוע טוב ייתן לה פתרון זמני וישוב בבוקר לטפל בבעיה. 

  1. חפשו בעל מקצוע באזורכם

הזמינות של איש המקצוע תלויה במידה רבה באיזור השירות שלו ובמיקום שלו. לכן, אם אתם צריכים שירות מהיר או שיש לכם מצב חירום ואתם גרים באזור השרון, לדוגמא, מומלץ לחפש אינסטלטור בשרון שיוכל להגיע אליכם במהירות ויהיה זמין לכם יותר מאשר אינסטלטור שנותן שירות בדרום או בצפון. 

  1. השוו מחירים 

כמו עם כל בעל מקצוע, גם כאן כדאי ומומלץ לערוך השוואת מחירים לפני שמזמינים אינסטלטור הביתה ואל תתפתו להצעת המחיר הזולה ביותר. 

קחו בחשבון שיש הבדל במחירים בין שירות שניתן ביום לבין שירות שניתן בלילה, כאשר תעריפי הלילה גבוהים יותר משמעותית. לכן, אם ניתן להזמין את האינסטלטור בשעות היום המוקדמות, זה מומלץ. 

  1. בדקו מי מאושר על ידי חברת הביטוח 

בדקו עם חברת הביטוח עם אילו חברות או אינסטלטורים היא עובדת, גם כשאתם בלחץ ויש מצב חירום. חפשו את מספר החירום של חברת הביטוח שלכם.  

כך תוכלו לקבל החזר חלקי או מלא על כספכם. 

טיפים לסיום 

  1. אל תוותרו על קבלת המלצה על איש המקצוע, גם במצבי חירום 
  2. נסו לאתר את הבעיה ולתת לה פתרון זמני עד להגעת האינסטלטור. יש אינסטלטורים שמבקשים כסף על איתור הבעיה. 
  3. בדקו מה הגורם לבעיה. יכול להיות שהבעיה היא אצל השכן או בצנרת הבניין ואז התשלום מתבצע על ידי אותו שכן או על ידי ועד הבניין
  4. בקשו אחריות בכתב על העבודה, גם אם היא נעשית בלילה. על סתימות אין אחריות. 
הישארו מחוברים
עדכונים אחרונים