6 כללי ברזל לפתיחה ורישום של חברה באיחוד האירופי

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
רישום של חברה

כל הנושא הזה של פתיחת חברות ולא משנה אם אלו חברות בארץ או חברות בעולם הוא נושא שנולד על הרקע והצורך להניע את הכלכלה בעולם המודרני. למעשה כל מוסד החברות התחילו להפציע בעולם באזור המאה ה – 17 כאשר עלה צורך לעודד את בעלי העסקים ואת היזמים ליטול על עצמם יוזמות כדי להתחיל להניע את הכלכלה קדימה.

מה בעצם עומד מאחורי הרעיון הזה של חברות?

הרעיון המשפטי מאחורי החברות

למעשה עמוד התווך אשר עליו מבוסס כל הרעיון המשפטי של הקמת חברות זה ייצור של מעין 'כיסי עושר' שיהיו נפרדים עבור החברה כאשר אין קשר בעצם בין הכיס האישי של בעל החברה לבין הכיס של החברה.

כי החברה היא בעצם גוף משפטי שעומד בפני עצמו בנפרד מבעליה.

הרווח העיקרי הוא שבכל מקרה של מצב 'חדלות פירעון'  או חובות שיש לחברה מול לקוחות או ספקים, הרי שהם לא יוכלו לתבוע את בעליה של החברה. מה שיוביל בסופו של דבר לכך שמייסד החברה לא יאבד את כל הונו בגלל הבעיות שי לחברה.

מצד שני, בעלי החברה יקבלו את הרווחים שייכנסו כתוצאה מהפעילות העסקית. כך שמכל כיוון שלא נסתכל על זה מדובר במהלך ששווה לחשוב עליו ולהשקיע בו.

פתיחה ורישום של חברה באיחוד האירופי – מה זה מחייב?רישום של חברה

כאשר מדובר בפתיחה של חברה במדינות השייכות לאיחוד האירופי יש לשים לב ולהקפיד על שישה כללי ברזל חשובים ביותר. מדובר בכללים שיבטיחו כי אכן הפעילות אכן תוכל להיות מוצלחת והחברה תצליח למסד את עתצמה ולהפיק רווחים נאים.

  1. לא עושים צעד בלי ייעוץ מקצועי – ייעוץ מקצועי זה דבר חשוב ביותר. גם אנשים שמבינים בעסקים והם כבר מנהלים חברות, חשוב להיוועץ בגורמים מקצועיים לפני שפונים לפתוח חברה במדינה אחרת. 
  2. לא עושים כל צעד בלי ייעוץ משפטי – ליווי של עו"ד ורו"ח הכרחיים! 
  3. בודקים מראש את החוקים של המדינה בה מבקשים להקים את החברה  בכל מדינה יש חוקים מיוחדים לה וחשוב לתת את הדעת על כולם.
  4. מדברים עם אנשים שכבר עשו את זה – מומלץ לבדוק מול אחרים שכבר עשו את זה ולשמוע מהם איך זה עובד והאם אכן שווה ללכת על היוזמה הזו.
  5. לא עובדים בשלט רחוק – פתיחת חברה בחו״ל לא יכולה להתנהל בשלט רחוק מישראל וחשוב להציג נוכחות במקום.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך