מה חשוב לדעת על אולמות אירועים במרכז הארץ

שיתוף
Wedding Banquet. Honeymoon table

אחד השיקולים המרכזיים בבחירת אולם אירועים הוא המיקום שלו. כשמדובר באירוע משפחתי יש מי שמנסה להקל על המשפחה להגיע בקלות לאולם אבל כשיש היום כבישים מפותחים ודרכי תחבורה מרכזיות שמביאות אנשים לכל מקום בקלות כמו כביש 6, זה ברור למה המרחקים כבר אינם משמעותיים כמו פעם, במיוחד אם רוצים אירוע מאוד משמעותי. אולמות אירועים במרכז נגישים היום לכולם מכל מקום בקלות ולכן הם בחירה די טבעית לעריכת אירועים.

למה בחירה של אולם אירועים במרכז היא כדאית?

היתרונות של אולמות במרכז רבים במיוחד למי שהקהל שלו מגיע מכל מקום בארץ ומחו"ל. אם יש לכם אורחים לאירועים עסקיים שמגיעים מחו"ל, הקרבה לנתב"ג היא קריטית ונוחה מאוד. גם מרכזי העסקים והתעשייה החשובים והמשמעותיים ביותר נמצאים במרכז ולכן יש יותר ביקוש לאולמות כאלה במרכז. כשיש אירועי חברה שזקוקים לאולמות תצוגה כמו תערוכות או לכנסים גדולים שיש להם ציוד מאוד מתקדם כדי להעביר אותו גם לחו"ל, במרכז יש יתרונות רבים יותר של אולמות מצוידים כאלה למטרה זו.

כל המשפחה מתייצבת לאירוע בקלות

לא תמיד המשפחה כולה גרה באותו אזור בארץ ולכן יש לבחור מיקום של אולם אירועים במרכז כדי שכולם יצליחו לבוא במקום להיטלטל בכבישים לשום מקום. לאירועים משפחתיים גדולים זה בוודאי הרבה יותר נוח לחגוג באולם שאין בו בעיית מקום ושהוא יכול לאכלס בקלות מאות אורחים שגם מגיעים אליו בקלות מכל מקום בארץ. לא צריך להתמודד עם ביטולים בגלל קשיי נסיעה לצפון או לדרום ואחוז ההיענות לאירוע הוא גובה. תוכלו לחגוג עם כל האורחים שלכם מבלי לוותר על אף אחד מהם בגלל חשש שלא יצליחו להגיע אליכם.

מה חשוב לדעת לפני שסוגרים אולם במרכז

מלבד המיקום האטרקטיבי יש לוודא באמת שהוא נמצא במיקום שאפשר לגשת אליו בקלות בכבישים שכל אחד יכול למצוא ב-GPS שלו או בוויז, וכל אחד ימצא בקלות גם אם מדובר באולם אירועים שנמצא באזור תעשייה או באזורים הכפריים והפסטורליים שמציעים היום אולמות וגני אירועים. השיקול הראשון הוא להרגיש שם נוח ולראות אם אתם מתאהבים במקום ושם אתם רואים את עצמכם באירוע שלכם. השיקול השני הוא לוודא שמדובר באולם חוקי ומפוקח על ידי הרשויות השונות, ויש לו את כל אישורי הבטיחות ואת ההיתרים לערוך אירועים, גם מבחינת תברואה.

עיצוב והפקה

השיקול הבא הוא בחירת עיצוב האירוע וההפקה שלו ולשם כך יש לוודא שהאולם מוכן ללכת לקראתכם ולאפשר לכם לבצע ולעצב כל מה שרציתם, במגבלות החוקיות והאפשר, כמובן. יש לפעמים אולמות שלא מאפשרים לעורכי האירועים גימיקים ומופעים שונים או עיצוב שונה ויוצא דופן ואם זה חשוב לכם אל תהססו לוודא זאת מראשו ולחתום על כך חוזה.

קולינריה היא הלב

מלבד שיקולי כשרות שחשובים לרבים, יש שיקולים נוספים שקשורים לטרנדים קולינריים רבים שאנשים מעדיפים כיום, ולכן אולם אירועים טוב במרכז צריך לקחת זאת בחשבון ולהציע לכם קייטרינג מותאם לכם או שיאפשר לכם להביא מטעמכם קייטרינג שיוכל לעשות זאת המטבחים הטובים ביותר יכולים לענות גם לדרישות של טבעונים וצמחונים וגם של מי שמעדיף תפריט בריא או שונה, ולכן כדאי לברר מראש את אופי המטבח ומה השף של המקום יכול להציע לכם. זהו שיקול חשוב מאוד משום שקולינריה היא בסופו של דבר לב האירוע שזוכרים זמן רב.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.