קנאביס וקורונה – האם באמת קנאביס יכול לעכב קורונה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף
קנאביס

בתקופה האחרונה נעשו מספר מחקרים אשר מטרתם הייתה להראות את הקשר בין צריכת קנאביס ועיכוב של הקורונה. על פי חלק מהמחקרים הקטנים והנקודתיים הללו אפשר לראות כי הקנאביס יכול לסייע בעיכוב של הקורונה ומקטין במעט את סיכויי ההדבקות.

בעקבות המחקרים הללו ישנה מגמה לפיה בוחנים היום בצורה יותר מעמיקה את השפעת הקנאביס על הקורונה וזאת כדי להבין אם תהיה לו תועלת אמתית ומשמעותית בהתמודדות של כולנו עם הנגיף הזה. ללא ספק מדובר במגמה חיובית ומעניינת שתוכל לעניין רבים מכם.

מחקרים ראשוניים עם תוצאות חיוביות

בוודאי תשמחו לשמוע בכל הנוגע אל מלאי קנאביס רפואי וקורונה כי ישנם מחקרים ראשוניים אשר מראים קשר מאוד חיובי בין השניים. כלומר המחקרים הללו מראים כי יש ביכולת של צריכת קנאביס לעכב את נגיף הקורונה והפגיעה שלו בנו על ידי הידבקות בו.

לצד זאת, כמובן שיהיה חשוב להיות סבלניים עם המסקנות בנושא ויהיה רצוי לחכות למחקרים נוספים ויותר נרחבים וזאת כדי שנוכל להיות בטוחים בכל הנוגע להשפעה של קנאביס על עיכוב קורונה.

אפיקים מחקריים שונים לחיפוש אחר דרך לעיכוב קורונה

נוסף על קנאביס, אפשר לראות כי מתקיימים ברחבי העולם לא מעט מחקרים אשר המטרה שלהם היא למצוא חומרים שונים שיוכלו לסייע לעכב קורונה. הודות לכך אפשר לראות כי המגמה הצפויה היא מאוד חיובית וכך כל אחד מכם יוכל לראות בבירור כי תהיה לו אפשרות להתמודד עם המצב אליו הוא נקלע בצורה יוצאת מגדר הרגיל.

כל שאתם צריכים להבין זה כי יהיה חשוב מאוד להיות סבלניים וזאת אם תרצו להתמודד עם הקורונה באופן מיטבי ולראות בבירור כי אתם נמצאים במצב הרצוי בכל הנוגע להתמודדות עם הנגיף הזה. בכל אופן, ישנם מחקרים רבים אשר מראים סימנים חיוביים בכל הנוגע ליכולת שלנו להתמודד בעתיד עם נגיף הקורונה, דבר שבוודאי יוכל לשמח רבים מכם וזאת כאשר מסתכלים על העניין הזה ומביאים בחשבון את כל ההיבטים השונים שיהיו קשורים אליו. אין ספק בעניין הזה.

המחקר עוד בחיתוליו – קחו זאת בחשבון

לבסוף נרצה להזכיר לכם כי המחקר על התמודדות עם נגיף הקורונה עדיין איננו מתקדם מאוד. לאור זאת תרצו להיות סבלניים וזאת אם תהיו מעוניינים לדעת טוב יותר מהן הדרכים הטובות ביותר לעכב את הנגיף ולהתמודדות עמו באופן כללי.

כפי שהדבר נראה כעת, העתיד חיובי ופשוט צריך להיות סבלניים וזאת כדי לראות מהם הטיפולים האפקטיביים ביותר שיהיו קיימים לכל אחד מכם שירצה בכך. אז קחו זאת בחשבון ונסו לפעול בעניין הזה בהקדם. תוכלו להתחיל לקרוא על מחקרים רלוונטיים ברשת ולמצוא שפע של מידע אשר יהפוך את כל הנושא הזה של התמודדות עם הקורונה להרבה יותר ברור עבורכם.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.