3 טיפים לרכישת רכבים מסחריים

בין אם אתם נוהגים ברכב מסחרי מסוג כזה או אחר, אתם בשלב מסוים תצטרכו להחליף אותו ולהתחדש ברכב חדש יותר. הרכבים המסחריים מתחלקים לקטגוריות כמו רכב מסחרי קטן, בינוני וגדול. וכשצריך לבחור את הרכב הנכון, צריך להתאים אותו לצרכים שלכם, אבל לא רק. הנה כמה טיפים לרכישת הרכב הבא שלכם. 

אם אי פעם חיפשתם אחר רכב מסחרי, אתם ודאי יודעים עד כמה השוק מוצף ברכבים חבוטים, ישנים, בלויים ובעייתיים. והדבר האחרון שתרצו זה לרכוש רכב מסחרי שיכריח אתכם לבקר כל שבוע במוסך. אם אתם מחפשים אחר רכבים מסחריים למכירה בלוחות המשומשים למשל, חשוב לדעת ממי אתם רוכשים את הרכב. ובכך מתרכז הטיפ הראשון שלנו, טיפ לגבי רכישת רכב מסחרי בלוחות המשומשים. 

רכישת רכב מסחרי מלוחות המשומשים

אם אתם בחיפושים אחר רכב מסחרי, אתם צריכים לדעת ממי אתם רוכשים אותו. חשוב להבין, רכבים מסחריים גומעים לא מעט קילומטרים ועובדים קשה. ואתם צריכים להיות בטוחים שאתם לא רוכשים רכב שיכניס אתכם למוסך כל שני וחמישי. אם כך, הטיפ הראשון הוא רכישת רכב מסחרי עם קילומטראז' נמוך. 

זאת, בהנחה שאתם מחפשים אחר רכבים מסחריים למכירה שאינם חדשים (מלוחות המשומשים). אם אתם מעדיפים להימנע מכאבי הראש האלו, ובכן, כנראה אתם צריכים לרכוש רכב מחברת ליסינג תפעולי (אפשר גם פרטי). 

רכישת רכב מסחרי ממגרשי ליסינג 

זו כנראה ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם: רכבים מסחריים למכירה במגרשי ליסינג תפעולי ופרטי. המגרשים האלו מחזיקים בציים של מכוניות מסחריות מסוגים שונים, גם חדשות וגם משומשות. בין אם אתם רוכשים רכב מסחרי חדש או משומש, במגרשי הליסינג תוכלו בדרך כלל להנות מתנאי תשלום נוחים במיוחד. 

אם אתם רוצים לנהוג ברכב מסחרי חדש לגמרי, תוכלו לעשות זאת בעלויות ממוצעות של 1,500 ₪ בחודש. כמובן, המחיר הזה משתנה מרכב לרכב, והוא משתנה גם בהתאם לגובה המקדמה שמשלמים על הרכב. בכל אופן, רכישת רכב מסחרי במגרש ליסינג זו אופציה מעולה. 

לבדוק את היסטוריית הטיפולים של רכב מסחרי משומש 

אל תשכחו, תמיד יהיה כדאי ורצוי לבדוק את היסטוריית הטיפולים של הרכב. זאת, בהנחה שאתם רוכשים רכב מסחרי משומש. אתם תוכלו ליצור קשר עם המוסך, לבדוק את ספר הטיפולים של הרכב ולוודא שהוא מתוחזק בצורה נכונה. 

אם בעל הרכב מסרב למסור לכם את היסטוריית הטיפולים של רכבו, ובכן, דרשני, תוותרו על העסקה. אם אתם רוכשים את הרכב המסחרי המשומש דרך מגרש ליסינג, הוא בד"כ יגיע עם היסטוריה מלאה. רכבים מסחריים למכירה במגרשי ליסינג בד"כ מגיעים עם כל הפרטים. וטיפ אחרון מאיתנו, תקפידו לבדוק אם נפח ההעמסה ברכב תואם את מטרות העבודה שלכם. אם אתם צריכים רכב מסחרי גדול, אל תתפשרו על בינוני. 

הישארו מחוברים
עדכונים אחרונים