קבלן לבניית בתים פרטיים ברמת גן

בניית הבית שלכם ברמת גן מחייבת עבודה מתואמת היטב עם המהנדסים והקבלנים שתשכרו לשם כך. את התכנון האדריכלי ואת תכנון הקונסטרוקציה וחישוב החומרי מוציאים לפועל רק אנשי מקצוע מיומנים. כשאתם שוכרים ודאו שהם אכן מוכרים ורשומים בפנקס המהנדסים והקבלנים, וכמובן האדריכלים. זה אולי נשמע טריוויאלי ומובן מאליו, אבל רבים לא עושים את הבדיקה המינימלית הנדרשת לבדוק אם הם אכן בעלי היתר ורישיון לעסוק בכך.

עבודה נכונה ותקינה עם אנשי המקצוע

זה חשוב מאוד להדגיש עד כמה חשוב לעבוד עם חברות ופירמות רשומות שיש להם את כל הידע והניסיון. להזכירכם, כל קבלן צריך להוכיח שיש לו רישיון לעסוק בתחום שלו – חפירות ובניית שלד, קבלן בנייה, קבלן חשמל, קבלן אינסטלציה וביוב, קבלן תקשורת – כדי לוודא שאת הבית הפרטי שלכם יבנה רק מי שמורשה ומוסמך לעסוק בכך. יותר מדי תאונות עבודה באתרי בנייה מוכיחים שהפיקוח בנושא הזה רופף ואין ברירה אלא להקפיד על כך.

עמידה בזמנים של לו”ז הבנייה

כשאתם מתכננים את בניית הבית שלכם, שבו עם קבלן לבניית בתים פרטיים ברמת גן שנתן לכם הצעת מחיר, ובנו לו”ז של עבודה שיוכלו לעמוד בו. איחורים במסירת הבית הגמור מוכרים מדי בענף הבנייה ולכן כדאי לוודא שזה לא יקרה לכם. זה אמור לקחת זמן אבל לא יותר מדי, ולכן מפקח בנייה ומנהל פרויקט שרצוי שתשכרו במקביל לכך, יפקח על התהליך וידאג לזה שהבנייה תיעשה ללא עיכובים והשהיות. ליתר ביטחון, קחו לכם מרווח זמן ביטחון והכינו את עצמכם.

הזמנת חומרים ועלויות

אחד התפקידים של קבלן בנייה הוא להזמין את החומרים ולעקוב אחר המחירים והעלויות. עליו לנהל את המגעים עם הספקים ולוודא שהחומרים מגיעים בזמן, שהחומרים תקניים ותקינים ושלא חסר שום דבר. כמו כן, העלויות והמחירים צריכים לעמוד במסגרת התקציב שלכם ובגלל זה כדאי לקבל מדי פעם דיווחים ועדכונים על מצב הבנייה והתקדמות האספקה של חומרי הבניין לאתר. זה גם עוזר לזהות ולטפל בבעיות שונות בזמן מבלי לתת למצב להידרדר.

>> טיפים מהמומחים ביותר לניסור בטון

בקרה ופיקוח על הקבלן והבנייה

בקרה ופיקוח חשובים מאוד לכל לקוח ולכל איש מקצוע, משום שזה עוזר לאתר ליקויים בזמן ולתקן אותם לפני שעוברים לשלב הבא. כל קבלן שאתם שוכרים אמור לשתף פעולה עם מנהל הפרויקט והמפקח שתשכרו, והיחס שלו לכך אמור ללמד אתכם אם שכרתם אדם אמין ואחראי שאפשר לסמוך עליו ולדעת שהוא משתף פעולה עם המפקח. 

https://www.idangroup.co.il/ קבוצת עידן קבלן לבניית בית פרטי ברמת גן והסביבה