10 טרנדים (מגמות) בעיצוב הבית ב-2021

שיתוף
עיצוב

כל הנושא הזה של עיצוב הבית הוא נושא מורכב, רחב וכזה שמכיל אינספור היבטים.

אם ננסה להתייחס לעולם הטרנדים, הרי שזהו כר נרחב ומרתק במיוחד שכל אחד יוכל למצוא בו את הנישה האישית שלו.

אז דבר ראשון נגדיר. מה זה 'טרנד'. טרנד היא מילה לועזית שהיא בעלת קונוטציה אופנתית. בעברית קוראים לזה 'מגמה'. מגמה היא מילה הרבה יותר מלומדת בעלת אופי רציני ואפילו אקדמי. אך מדובר בעצם באותה מילה שיש לה את אותה משמעות.

לימודי עיצוב פנים מעניקים לכם את כל המידע על המגמות המתחדשות.

אז לא משנה איך נקרא לה טרנד – מגמה. אנחנו כאן עם 12 טרנדים לעיצוב הבית.

  1. בטון חשוף – בעבר היה הבטון ממש כמו בגד תחתון לפני שמגיעים לדבר האמיתי. היום אנחנו מוצאים את הבטון המוחלק בכל מקום גם בבית. אם זה קיר בטון ואם זה ריצוף מבטון. ותופתעו, אולי אבל זה נראה ממש מצוין.
  2.  שיש גרניט – הוא לא מוצר חדש אך הוא תופס יותר ויותר בשנה האחרונה במטבחים החדשים. השיש מתאים לכל מטבח מכל סוג וסגנון.
  3. התאמה אישית – אז היום אפשר ליצור כל דבר בהתאמה אישית. אם זה את הארונות בבית ואם זה את המכונית הפרטית. הברז יכול גם הוא לקבל עיצוב אישי משלכם כאשר תוכלו לבחור אותו בכל צבע, מרקם או חומר (כמעט…) שתבקשו.
  4. נוחות – הבית הוא המקום בו אנחנו אמורים לחוש הכי בנוח בעולם. אז הטרנד העדכני אומר, עשו כל מה שאתם רק רוצים שיעשה לכם תחושה טובה ונעימה בבית. זה כולל בחירה בריצוף מסוג נוח ונעים, אריחים שקלים לניקיון ותחזוקה, ארונות שלא יסבלו מטביעות אצבעות ובקיצור, כל מה שיעניק לכם חיים קלים יותר – עובר בהחלט.
  5. גופי תאורה – מה שתראו כיום זה שחור וזהב!
  6. רהיטים מתקפלים או מתנפחים – אנשים לא רוצים לחתום קבע עם הרהיטים שהם בוחרים ולעיתים אפילו לא עם הבית שהם קונים. אז הם חייבים למצוא פתרונות שיקלו עליהם לארוז את הרהיט ולקנות חדש, או לחילופין לרכוש מספר הרכבים של רהיטים ולעשות שימוש בכל פעם ב'סט' אחר. אז כאן בדיוק יש את הרהיטים המתנפחים או המתקפלים שנראים ממש מעולה ומאפשרים ליהנות מגיוונים.
  7. גופי תאורה – התחום של התאורה הוא תחום ענק שיש בו כל הזמן חידושים. הטרנד הכי עכשווי הוא נורות וגופים בהם אפשר לשלוט ולשנות את הצבעים שלהם. כך ניתן בלחיצה על המתג להחליף את כל האווירה והתחושה במקום.
  8. שטחי אחסון חיצוניים במטבח – היום הכול חשוף. וזה בהחלט מרשים עם המון סטייל.
  9. גבס – יותר מאי פעם הגבס נכנס לעיצוב הביתי והוא מחליף את מקומם של חלק מהארונות והמדפים בבית.
  10. הקירות בעיצוב שלכם – הקיר הוא הקנבס שלכם ואתם יכולים היום יותר מאי פעם לעשות עליו מה שאתם רוצים.
איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.