המדריך לבחירת מוצרים לגן ולבית

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Gardening and food production

הבית הפרטי שלנו דורש תחזוקה. בין אם אנו גרים בבית שרכשנו, ובין אם אנו גרים בדירה שכורה. תמיד יש מקום לחדש ולטפח. לכן, כדאי להחזיק בבית דלי צבע, וציוד לצביעה. כדאי גם להחזיק בבית חומרים וציוד לאיטום. ישנם מוצרים חיוניים לבית ולגן, אך ישנם מוצרים משלימים, שיכולים לשדרג את האווירה בבית ובגינה.

כלים סניטרים למטבח.

משפחה ממוצעת, מחליפה כל 10 שנים את המטבח. בדרך כלל, יש בלאי ועמידות של מטבח. החלפת המטבח כוללת החלפת ארונות, שיש וכלים סניטרים. סוג של ברזים איכותיים ומומלצים למטבח, הם ברזי חמת. אפשר לרכוש ברזים אלו במגוון סגנונות עיצוביים. ביותר ויותר בתים, מבינים את היתרונות של כיורי נירוסטה. אמנם, המראה שלהם פחות עיצובי. אבל כיורים אלו קלים לניקוי, ואינם נהרסים בקלות. אפשר לשלב כיורי נירוסטה עם שיש לבן.

מוצרי חשמל חיוניים לבית.

בכל בית ישנם מוצרי חשמל בסיסיים, כמו מקרר ומכונת כביסה. אולם ישנם מוצרי חשמל שמומלץ להתקין בבית. התקנת מיני בר במטבח, תגרום לכם לשתות מים נקיים, צלולים ובריאים. בימות הקיץ החמים, מומלץ להתקין מאוורר תקרה. לפעמים, התקנה זו תחסוך בחלק מימי האביב והקיץ הפעלה של מזגן. כמובן, חשוב להחזיק בבית שואב אבק איכותי.

"עשה זאת בעצמך"- מוצרי צבע ואיטום.

לא על כל כתם בקיר כדאי לקרוא לסייד. אפשר בהחלט לצבוע ולחדש בעצמנו את הבית. מומלץ להחזיק בבית דלי של סיד, ורולר מתאים לצביעה, ומברשת לסיוד ביתי. כדאי גם להחזיק בבית אבקת "רובה", כדי לאטום בעצמנו חריצים שנוצרים בין המרצפות. כמובן, חשוב להחזיק בבית שפכטל, ואבקת שליכט.

בריכה לחצר הבית.

לא בכל בית יש גינה פרטית גדולה, שניתן להציב בה בריכה. אולם כאשר יש אפשרות- הבריכה נותנת ריענון וכיף לכל בני הבית. גודל הבריכה, תלוי בגודל שטח החצר. מומלץ לפרוס משטח דשא סינטטי מתחת לבריכה. בדרך כלל, הגובה הסטנדרטי של הבריכות הגדולות לחצר, הוא מטר. חלק מהבריכות כוללות סולם בו ניתן לטפס ולהיכנס אל הבריכה.

מדוע כדאי להציב מחסן בגינה?

כל גינה פרטית דורשת טיפוח. יש צורך לקנות מעדר, מגרפה, וכלי עבודה נוספים. היכן תאכסנו כלים אלו? מחסן לגינה, הינו פתרון האכסון הטוב ביותר עבור ציוד לגינה. אפשר להכניס למחסן גם את המנגל הנייד. ישנם גדלים שונים של מחסנים. אם אי אפשר להציב בגינה מחסן גדול, מומלץ לרכוש מחסן קטן.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך