ציוד לאופנוע

צעירים רבים, אוהבים לרכב על אופנוע. רכיבה זו, אינה רק תענוג. תאונת אופנוע, יכולה להסתיים באסון. לכן, חשוב מאוד שכל רוכב אופנוע, ירכוש ציוד הגנה מתאים. באופן כללי, יש לתחזק מדי פעם את המנוע של האופנוע. לשם כך, יש לרכוש שמן מנוע מתאים, ונוזל לניקוי הילוכים. חשוב מאוד לברר מראש את השם המדויק של התכשירים הדרושים. לחנויות של ציוד לאופנועים, יש צוות מכירות מקצועי שישמח לייעץ ולסייע.

לבוש מומלץ לרוכב אופנוע.

צריך לזכור, שרכיבה על אופנוע יכולה להיות מסוכנת מאוד, ואף לגרום לאסון. אם חלילה האופנוע מתהפך על הכביש, הרי שרוכב האופנוע עלול להיחבט באספלט הכביש, ובמקרה הטוב לשבור אברים. את המקרה הפחות טוב- אנו מבינים לבד. לכן, על רוכב האופנוע ללבוש ציוד מגן מתאים. כמובן, על רוכב האופנוע לחבוש קסדה איכותית. מומלץ גם לרוכב האופנוע, ללבוש בעת הנהיגה חליפת מגן מיוחדת. כדי לשמור על הידיים, מומלץ לשים כפפות הגנה מיוחדות.

מוצרים לטיפול במנוע של האופנוע.

יש לזכור, שהאופנוע, הינו כלי רכב זעיר לכל דבר. גם לאופנועים יש מנוע הזקוק מדי פעם לטיפול. כדי שרוכב האופנוע לא יצטרך להגיע לעיתים קרובות למוסך, מומלץ להחזיק בבית ציוד לטיפול במנוע. אז כמובן, מומלץ לרכוש ג’ריקן עם שמן עבור המנוע. כדי שלא יצטבר לכלוך על הבלמים, מומלץ לרכוש תרסיס לניקוי בלמים.

מומלץ לטפח גם את מושב העור של האופנוע. 

כמובן, חשוב לא לשכוח את מושב העור של האופנוע. לכן, מומלץ לרכוש תחליב לניקוי ריפוד העור של האופנוע. השימוש בתחליב, צריך להיות בדיוק לפי ההוראות הרשומות על התכשיר. יש לבקש מסוכן המכירות של האופנוע, המלצה על התחליב המתאים לניקוי ריפוד העור של המושב, והיכן ניתן לרכוש תכשיר זה.

האם יש לכם ידי זהב?

אם יש לכם ידי זהב, וחוש מיוחד לתיקון אופנועים- תוכלו לתקן בעיות קלות באופנוע. מומלץ שתחזיקו במחסן צמיגים. כאשר אתם מרגישים לפני הנסיעה על האופנוע שחסר אוויר בצמיג- תוכלו לבצע בעצמכם החלפת צמיגים. אם למדתם מכונאות- תוכלו גם להחליף את השרשראות של הגלגלים של האופנוע בעצמכם.

היכן משיגים את הציוד המיוחד לאופנוע?

כדי לנקות ולתחזק מנוע, יש צורך בציוד מיוחד, אשר לא מצוי בכל חנות. לשם כך, יש לפנות אל חנויות מיוחדות, המוכרות ציוד לאופנועים. כאשר אתם רוכשים אופנוע, חשוב שתבררו היטב איזה ציוד דרוש עבור האופנוע. לכל סוג של מנוע יש חומרי ניקוי ותחזוקה ייחודיים. אם משמנים מנוע בשמן לא מתאים- המנוע עלול להיהרס. צוות המכירות של חנויות ציוד לאופנוע, יוכל לסייע לכם בהכוונה למוצרים המתאימים לאופנוע שלכם.

הישארו מחוברים
עדכונים אחרונים