כל בעל עסק יודע שהנראות של העסק שלו היא אחד האלמנטים החשובים ביותר לשיווק העסק. לא משנה אם יש לכם עסק חדש או עסק וותיק, אתם מוכרחים לוודא כי השלט שלכם לבית העסק מושך לקוחות אך גם עומד בתנאים ובחוקי העזר העירוניים. במאמר הזה נסייע לכם לבחור שלט לעסק תוך כדי שמירה על תקנות השילוט המסחרי ברמת גן.

דגשים לבחירת שלטים לעסקים

לפני שנתחיל ונדבר על שלטים לעסקים וכיצד לבחור את האחד שמתאים לעסק שלכם כמו כפפה, חשוב להדגיש כי השלט הוא חלק אחד מהמכלול של מיתוג העסק. עליכם לוודא כי השלט עומד בשורה אחת עם השפה העיצובית של המותג שלכם, שיתאים לאתר האינטרנט שלכם ויסייע ללקוחות לגבש ולהבין את זהות העסק על גבי הפלטפורמות המרובות הקיימות כיום.

לפני שתתחילו לייצר שלטים לעסקים אתם צריכים להבין את התקנות של עיריית רמת גן בדבר רישיון לשלט. זה יסייע לכם גם לקבל את הרישיון אבל גם להבין מה סוג השלט שמתאים לכם.

  • צילום חזית בית העסק במצב הקיים
  • יצירת הדמייה של חזית בית העסק עם השילוט המבוקש
  • סימון המקום של השילוט בחזית העסק על גבי ההדמייה
  • פירוט סוג השלט שכולל את הטכנולוגיה (למשל שלטים מוארים, שלטי לד, שלטי פח וכו’) 
  • אופן הצבת השלט
  • התחייבות ליציבות השלט

שימו לב כי הרבה מהשלבים שעיריית רמת גן מבקשת מכם הם גם שלבים הכרחיים ביצירה ובעיצוב של שלטים לעסקים. צילום החזית ובניית הדמייה של השילוט הרצוי יאפשר לכם להבין את גודל השלט שאתם צריכים ואם תבצעו את הצילום של חזית החנות בשעות שונות תוכלו להבין לעומק גם את סוג הטכנלוגיה שיסייע לכם לבלוט באזור.

עוד בתקנות העירייה מדובר על עיצוב ותחזוקת השלט. העירייה מבקשת כי שלטים לעסקים יעוצבו ברמה האומנותית הגבוהה ביותר על ידי שלט מקצועי. מובן שזה גם האינטרס שלכם כיוון ששלט מקצועי יוכל לספק לכם את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר אשר יעניקו לעסק שלכם את הכלים הטובים ביותר להצליח.

מה לא לעשות בהצבת שילוט לעסק

בתקנות העייריה (אשר נגישים לכם באתר העירייה או בחיפוש מהיר בגוגל) תוכלו לקרוא את הגדלים המדוייקים והתקנות הספציפיות. אבל הפרק הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן האיסורים – בואו ונסקור את החשובים והבולטים שבהם:

  • על השילוט לעסק להיות אסתטי ולהתאים לייחוד הארכיטקטוני של המבנה שעליו הוא מוצב.
  • שלט יוסר אם הוא מהווה סכנה לתנועת הולכי הרגל או המכוניות. בכלל, כל שלט אשר יש בו מפגע בטיחותי יוסר לאלתר (כולל שלטים מוארים יתר על המידה או כאלו החוסמים גישה לדלתות או גרמי מדרגות).

לסיכום רצינו להזכיר לכם כי שלטים לעסקים הם נכס לעסק שלכם, מדובר על השקעה גבוהה אך כזו שאם עונה על הצרכים של העסק שלכם תניב לכם רווחים בעתיד. אל תחפפו בבחירה של שלט לעסק שלכם, ערכו תחקיר ובצעו עבודת הכנה קפדנית כדי שתקבלו את התמורה הטובה ביותר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>