שרשראות כסף לנשים – לא מה שחשבת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף
Outdoor portrait of woman in black dress with silver celtic knot necklace

אחד החומרים המרתקים בטבע הוא כסף, לא רק משום שהוא מתכת שנחשבת ליקרה אלא בגלל ריבוי השימושים שעושים בו. לשמחתנו, גם מחומר יפה וטהור זה מצאו דרך נפלאה לייצר חפצי נוי ותכשיטים בכל תרבות. הרבגוניות שלו משרתת את היצירתיים שבצורפים ומתאימה לכל סגנון של תכשיט ולכל טעם אישי. הכסף הוא יסוד כימי שבצורתו הטהורה הוא רך מדי לעיצוב תכשיטים, ולכן מוסיפים לו מתכות כדי ליצור סגסוגת נוחה לעיבוד שנקראת כסף סטרלינג. בסגסוגת זו הריכוז שלו הוא 9.25% ולכן נקרא גם כסף 925. מכסף זה אנחנו מוצאים שרשראות ותכשיטים אציליים למראה שמעוצבים בשלל דגמים שמתאימים לכל עונה ולכל שעה של היום. כסף נחשב למתכת נשית מאוד בגוונים הנקיים יותר שלו ואפשר לעצב ממנו שרשראות מעניינות ומגוונות שמתאימות גם לצעירות וגם למבוגרות. זאת הסיבה שהוא פופולרי כל כך בכל קולקציה מובחרת של תכשיטי צורפים אמנים.

מתכת עם התאמה מושלמת לכל שרשרת

שרשראות כסף הן תכשיט מאוד מבוקש בעיקר משום שאפשר לעצב מהמתכת כל דבר, כל דגם, להדגיש את השרשרת עצמה או את התליון ואפילו לשלב עם זהב. אין דבר יפה יותר מהמפל הכסוף של שרשרת מעוצבת בקפידה ומנצלת היטב את האפקט שמתקבל מזהרורי האור על המתכת האצילה. אנחנו מוצאים שרשראות כסף במגוון גדול של עיצובים שמתאימים לשעות היום והלילה, לעבודה וללימודים, למראה קז'ואלי וגם למראה אלגנטי מוקפד לשעות הערב או למקומות רשמיים. הכסף הוא חומר מצטיין במיוחד לשרשראות, משום שתכשיט זה גדול ודומיננטי יחסית ולכן רצוי שיהיה בעל מראה לא שתלטני ולא וולגרי. תכונה זה הופכת אותו לאהוד במיוחד על נשים שמעדיפות מראה מאופק ושקט יותר ולא צעקני. זה מה שעושה שרשראות כסף לכל כך מבוקשות גם אצל נשים בתפקידים בכירים. הן מחפשות תכשיט שמוסיף להופעה ומעדן אותה מבלי לגזול תשומת לב מיותר בעולם עסקי רשמי וקשוח.

כסף לכל עונה

כסף משתלב מצוין גם בצבעי חורף וגם בצבעי קיץ. אפשר לשלב אותו עם אבנים צבעוניות או עם אבנים לבנות ושקופות, לעצב ממנו דגמים מפוסלים ומעוצבים בעידון או בדגמים גדולים ובולטים יחסית, והוא עדיין ישתלב במדיה הנכונה בכל בגד ובכל מזג אוויר. אפשר לענוד אותו כתכשיט גדול על בגדי קיץ צבעוניים וקלילים או כתכשיט אנין וקטן על בגדי חורף מרובי שכבות ובצבעים סולידיים יותר. כל אבן צבעונית שמוסיפים לו רק מדגישה עוד יותר את הצבע הכסוף ולא מעמעמת אותו והוא משמש רקע אידיאלי לכל שיבוץ. הוא יכול לקבל מראה יוקרתי בצורפות אלגנטית ולהקפיץ בכמה דרגות כל תלבושת, אפילו היומית ביותר.

עם מה לובשים כסף?

המראה של התכשיט קובע מאוד איזו תלבושת מתאימה לו. אם אתן אוהבות ביגוד אלגנטי רצוי להתאים לו שרשרת שנראית כזאת ואינה גדולה ודומיננטית מדי. הכסף יכול להיות כמעט לבן בבחירה כזאת וכמה שיותר בהיר הוא גם מרומז יותר. בעיצובים אלגנטיים הוא יהיה גם דק יותר אפילו בחוליות השרשרת ובכך ישלים את המראה הנשי המעודן. בבגדים יותר צעירים וספורטיביים אפשר לענוד שרשרת יותר גדולה במוטיבים שלה ובכך להתאים יותר לדינמיות של ההופעה המלאה. צבעי העונה קובעים גם את צבעי האבנים שתרצו לשלב עם התכשיט ועם הטעם האישי של כל אחת, כמובן.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *