10 חדי קרן ישראלים חדשים שנולדו ב-2021

שיתוף

התעשייה העולמית הכללית לא נמצאת במיטבה. אך בעוד שיש הרבה קריסות בשווקים הכלכליים, דווקא תעשיית ההייטק נמצאת במקום בטוח ומבטיח.

בישראל נולדו בשנה האחרונה מעל לעשרים חדי קרן שהוכיחו כי הפוטנציאל הישראלי הוא גבוה יותר מכפי ששיערו עד כה.

ברור אם כן כי השקעות בחברות סטארט אפ זה הדבר הכי נכון.

  1. מינט מדיה

עולם הספורט התמתן מאוד בשנת הקורונה שחלפה עלינו אך עם זאת הצליחה מינט מדיה להעלות את שיוף הפעולה שלה מול הקהל שלה כאשר החברה פיתחה פלטפורמה ייחודית ליצירת תוכן עבור ספורטאים ועבור אוהדים.

כי המעורבות הרגשית של כל חובבי הספורט קיימת גם כאשר הליגות לא פעילות. זה למעשה הפך למקור הכנסות מכובד.

  1. טרנסמיט

אנשים בישראל שפתחו דלת ישראלית חדשה בכל מה שקשור לפיתוח אפליקציות. זוהי מהפכה של ממש כאשר המטרה למעשה היא להפוך את כל הנושא הזה של אבטחת אתרים ואפליקציות למעצמת כחול לבן.

  1. Verbit

ממעמד של עורך דין שחווה חוויות מתסכלות עברה החברה לפלטפורמה שונה לחלוטין, כזו ששולטת כיום בשוק התמלול האוטומטי והיא מספקת כתוביות מהגדולות ביותר בעולם.

  1. JoyTunes

הקורונה הצמיחה הרבה מאוד דברים טובים. דווקא מתוך הסגרים צמחה לנו האימפריה הגדולה של לימוד נגינה בכל העולם.

  1. אלמנטור התחילה את דרכה מעיסוק בבניית אתרים. היא עסקה בייצור ושיווק של מוצרי ענן ומשם היא הגיעה לחברה גדולה עם סניפים בכל נקודה בארץ כאשר לקוחות רבים מבקשים לקבל את השירות המקצועי שלהם. גם עבורם היווה משבר הקורונה קרש קפיצה בגלל שכולם הבינו שהם חייבים לבסס את הנוכחות הדיגיטלית שלהם מה שיצר ביקוש אדיר לקבלת שירותים של בניית אתרים.
  2.  Guardicore – גארדיקור

גארדיקור היא חברה המספקת שירותי ענן. למעשה היא נמצאת היום במועדון הכי מבוקש בישראל כי זה התחום החם והכי נכון של כל בית עסק, כל ארגון וכל חברה להיות בו. בשנה האחרונה העבירו עוד ועוד חברות את השירותים שלהם לענן מה שהעלה באופן מואץ את הביקוש בחברה.

  1.  Intsights – אינטסייט

אינטסייטס מתבלטת בזכות היותה חברת מודיעין סייבר כאשר היא מאפשרת להעריך סיכונים בצורה הרבה יותר מקצועית ורגישה מכל חברת הגנה אחרת.

כך מוגן הלקוח מכל תקיפה אפשרית, מפני איומים והוא נהנה מראש שקט ובטוח.

  1. Fireblocks – פיירבלוקס

התשתית של הקריפטו – המטבעות הווירטואליים שחברת פיירבלוקס מציעה כיום לארגונים היא בהיקפים גדולים במיוחד. היא למעשה אחראית על שישה אחוזים מההעברות של המטבעות הדיגיטליים ועוברים תחת ידיה בכל חודש נכסים בעלויות של מעל מיליארד דולר. 

  1. At-Bay – אט ביי

 אט ביי היא חברה שמזהה את נקודות התורפה בכל מערכת סייבר של חברות או ארגונים שונים. היא מתקנת את הבעיות הללו ולאחר מכן גם מבטחת אותם.

  1. ImmunAI

חברה המציעה מיפוי מקיף של מערכת החיסון שמוביל לפריצות דרך בחברות התרופות.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.