המדריך המלא למציאת פורץ מנעולים מקצועי ואמין

שיתוף
המדריך המלא למציאת פורץ מנעולים מקצועי ואמין

מנעולנים הם אנשים המספקים שירותי מנעולנות. מנעולנים ידועים גם בתור בוחר פורצי דלתות מורשים משטרת ישראל, פורצי רכבים מורשים וכו'. כך או כך, צריך לדעת כיצד לאתר את פורץ המנעולים הנכון לסוג העבודה שתצטרכו.

ישנם סוגים רבים של מנעולנים, ביניהם מומחים מקצועיים בפריצת דלתות רב בריח, מנעולנים בעלי שיטות לפריצת דלתות של בתים חכמים, מומחי פריצת כספות, מתקיני מנעולים בעלי אבטחה גבוהה ומומחים לשכפול מפתחות ועוד.

בין כל אנשי המקצוע האלו, חשוב לדעת כיצד לאתר את המנעולן הנכון לכם ביותר. מנעולנים בתל אביב מומלצים לחצו כאן כעת. 

מיהו המנעולן ומה יבצע עבורי? 

מנעולן הוא איש מקצוע שבין היתר, מתקין, מתקן או מחליף מנעולים ומפתחות בבניינים, פורץ דלתות באישור משטרת ישראל ועוד. מנעולנים עובדים בדרך כלל בבנייני מגורים, אך הם עשויים לעבוד גם במבנים מסחריים או בסוכנויות כלי רכב. 

עם זאת, רבים מהמנעולנים הם אנשי מקצוע פרילאנס עצמאיים, מה שאומר שחלקם עובדים מסביב לשעון גם עבור קריאות מיוחדות באמצע הלילה. אם כך, השתדלו לברר מראש מהם סוגי השירותים ושעות הפעילות של המנעולן לפני הקריאה לו. 

במה המנעולן שלכם מתמחה?

ניתן להזמין מנעולן לספק מגוון רחב של שירותים ומומחיות הקשורים להתקנה, תיקון או החלפה של מנעולים ומפתחות. הם עשויים להתקין מנעולים חדשים על דלתות וכן לשכפל מפתחות מחדש עבור המנעולים הקיימים. הם גם מאומנים לטפל בכל סוגי מנגנוני הנעילה, לרבות מנעולי בריח ומערכות נעילה של דלתות רכב.

מנעולן יציג לרוב את שירותיו על ידי פרסום זמינותם באינטרנט, או באתר המפרסם לעסקים מקומיים. כך או כך, הקפידו לבדוק במה המנעולן מתמחה ומה הלקוחות חושבים על אותו מנעולן. כיצד בודקים זאת? המשיכו לקרוא. 

סקירת ביקורות ודירוגים באינטרנט לפני הזמנת מנעולן

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לבדוק ביקורות ודירוגים באינטרנט לפני הזמנת מנעולן. קודם כל, זו הדרך הטובה ביותר לגלות האם המנעולן אמין ומקצועי. שנית, חשוב לדעת מה אנשים אחרים חושבים על עבודת המנעולן, כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת אם אתם רוצים להזמין אותו או לא. 

ואולי הכי חשוב, הבדיקה תעזור לכם להימנע מהונאת מנעולנים לא ישרים שעלולים לסכן את ביטחונכם בבית או בעסק. יש לא מעט נוכלים שם בחוץ, אל תספקו להם סיבות להיכנס לביתכם.

הזמינו אך ורק מנעולנים שמסוגלים לספק רשימת לקוחות ממליצים, כאלו שמופיעים באינטרנט באתרים מוסדרים עם שירות לקוחות וכולי. ואם אתם כבר עורכים את מחקר השוק הזה, יהיה כדאי גם לערוך השוואת מחירים בין פורצי דלתות מומלצים בתל אביב או בכל עיר בה אתם צריכים את השירות. כך תוכלו לוודא שאתם נהנים מהמחירים המקובלים בשוק ואף אחד לא מנסה לעקוץ אתכם בשירות יקר שלא לצורך. 

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.