למה לנפוש בארץ בתקופת הקורונה

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
קרדיט תמונה - depositphotos

נופשים בארץ נהנים יותר! למה? תכף תדעו… אם אתם מתכננים בקרוב טיול משפחתי או כמה לילות רומנטיים בחו"ל, אנו מציעים לכם לחשוב פעמיים. דווקא בתקופה הזאת הכי משתלם לנפוש בארץ, ומבעד לכך שזה יותר משתלם זה הזמן שלנו לעזור לעסקים הישראלים לקום חזרה על הרגליים.

קרדיט תמונה - depositphotos
קרדיט תמונה – depositphotos

מחירי הנופשים בחו"ל בתקופת הקורונה

הכל עניין של ביקוש והיצע… ברגע בו נפתחו השמיים לא רק שמחירי הטיסות טיפסו אלא גם כל ענף התיירות בחו"ל קפץ. מבעד לכך, כעת כאשר אתם רוצים לנפוש בחו"ל אתם צריכים לעבור בדיקות בשדה עצמו ובמקרה בו נמצאתם חיוביים עליכם לבטל את הטיסה ולחזור הביתה. כמו כן, גם אם אתם שוהים בחו"ל ונמצאתם חיוביים לא תוכלו לעלות על הטיסה שלכם. כל עניין הקורונה מאוד פגע בענף התיירות, אך כעת כאשר השמיים נפתחו עדיין נוצר ביקוש גדול לנופשים בחו"ל, עקב הביקוש הגדול המחירים עלו. לכן, פחות משתלם לנפוש בחו"ל בתקופה הקרובה מבחינה כלכלית.

יותר משתלם לנפוש בארץ

אמנם הקורונה פגעה בהרבה עסקים ועברנו כולנו תקופה לא פשוטה, אך אם יצא יתרון אחד מכל המגפה הזאת הוא עצם העובדה שכעת בתי מלון רבים בארץ מציעים אל נופשים בארץ דילים והטבות שונות בהזמנת חדר במלון. המטרה היא לעודד את כולם לצאת מהבית ולהתאוורר קצת, מגיע לכם. מבעד לכך, זכרו שכאשר אתם נופשים בארץ אתם "מוותרים" על הוצאות נוספות שהייתם אמורים להוציא בשהות שלכם בחו"ל, החל מהדברים הקטנים ביותר כמו המרה של כסף ועד למחירי טיסות. 

הימנעות מאי וודאות

הדבר שחורה הכי הרבה בהשהות של הנופשים בחו"ל הוא אי הידיעה של מה יקרה כאשר יטוסו בהלוך או בחזור. אתם רוצים לבלות את הנופש שלכם כל הזמן בחששות? קשה מאוד למצוא טיסות מהרגע להרגע ואתם לא יכולים פשוט לארוז תיק ולנסוע. רבים מעדיפים להזמין טיסה מראש, ככה גם חוסכים בעלויות. בתקופה הזאת אי אפשר להזמין מראש כי אתם לא תלויים רק במדינה שלנו אתם תלויים בחברות התעופה ובמדינה אליה אתם רוצים לטוס. 

כאשר אנו נופשים בארץ יש לנו ביטחון מלא בכל הנוגע לעתיד הנופש. כמו כן, במקרה בו תבוטל החופשה שלכם אתם תקבלו החזר מלא. ייתכן שגם כאשר תשהו בחו"ל זה יקרה, אבל הרבה יותר קשה לקבל את מה שמגיע לכם בחו"ל מאשר בארץ פה יש לכם למי לפנות. 

כפי שציינו בהתחלה, יש סיבות רבות לכך שעדיף לכם לנפוש בארץ מאשר לטוס לחו"ל, גם בפן הכלכלי וגם חוסר וודאות. מבעד לכך, יש עוד נקודה שלא נתנו עליה מספיק דגש והיא סיוע לענף התיירות והמלונאות בארץ. זה הזמן שלנו לתרום לעסקים שמשרתים אותנו שנים רבות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך