4 הסיבות הנפוצות להזמנת שירותי מנעולן

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

זה יכול לקרות לכל אחד ולכל אחת מאיתנו, ובמקרים רבים גם ללא התרעה מוקדמת. מאובדן מפתח ועד לתקלה במנעול, אנחנו עשויים להידרש לשירותיו של מנעולן שיגיע עד לפתח הבית, ולרוב אף בדחיפות גבוהה. הנה המצבים הנפוצים יותר, וגם 3 טיפים פשוטים לבחירת האדם הנכון למשימה.

אם ננעלתם מחוץ לבית או לרכב

נתחיל מהרגעים האלה, שבהחלט עשויים להיות מוכרים גם לכם. בתוך הלחץ וההכנות של הבוקר, אתם יוצאים מהבית ומגלים שהמפתח נשאר מאחורי הדלת הסגורה. אולי התרחקתם מהמכונית רק כדי להיזכר שהמפתח נמצא בין השקיות של הסופר, בתא המטען. בהנחה שאין לכם מפתח ספייר בהישג היד, חשוב להזמין בדחיפות מנעולן שיעזור לכם לחזור פנימה בלי להסב נזקים. לא תצטרכו לשבור את הדלת או לפגוע במנגנון הנעילה, ותוכלו להמשיך בשגרת היום תוך זמן קצר.

אם המפתחות נעלמו או נגנבו

יכול להיות שזה קרה בהיסח הדעת, ויכול להיות שהתיק שלכם נגנב ועמו גם צרור המפתחות שלכם. אין ספק שקיים כאן חשש אמיתי, שכן מי שמחזיק במפתח עשוי להיכנס בקלות אל הדירה הפרטית או אל הרכב. אחד השירותים המרכזיים שמציע מנעולן מיומן הוא לא רק פתיחה של הדלת או המכונית, אלא החלפה של המנעול הקיים. זהו צעד חשוב שיאפשר לכם להגן על הרכוש שלכם מצד אחד, וגם להשיג בחזרה את השליטה על החפצים היקרים לכם ביותר.

אם יש תקלה במערכת הנעילה

תקלות במנעול הן לא נעימות, בלשון המעטה, אבל במקרים רבים הן בלתי נמנעות. הזמן עושה את שלו, והמערכת עשויה להתבלות או להישבר. גם ניסיון פריצה יכול להסב לה נזק, אפילו אם נכשל. בכל מקרה שבו המנעול פועל בצורה שאיננה תקינה (או אינו פועל כלל), מדובר בסכנה שצריך לטפל בה מוקדם ככל האפשר. איש מקצוע יכול לא רק לאבחון את מקור התקלה, אלא לבצע תיקונים ואף החלפה של המערכת באופן מלא.

אם חשוב לכם לשפר את האבטחה

אתם לא חייבים לחכות לתקלות כדי להחליט לבצע שינויים, ולמעשה, מפעם לפעם זה בהחלט חכם ונכון לשדרג את המערכת הקיימת. מהחלפת מנעול, דרך התקנת מערכת חכמה או נעילה אלקטרונית, מנעולן יכול לעזור לכם לבחור את הפתרון האידיאלי, ולוודא שהוא מיושם בשטח בצורה הטובה ביותר.

בלי רישיון אבל עם מוניטין גבוה

כדי לוודא שאתם בוחרים את האדם הנכון למשימה, כדאי לבדוק היטב את ההמלצות שלו. נכון, בישראל אין צורך ברישיון מיוחד או הסמכה, אבל ישנם קורסים מקצועיים שמעניקים למנעולנים את הידע שהם צריכים כדי לספק שירות מעולה. ההמלצה היא לוודא כי המנעולן שלכם השלים הכשרה מהסוג הזה, ושיש לו מוניטין גבוה והמלצות של לקוחות מרוצים.

בנוסף, שימו לב לזמינות של המנעולן שלכם. אם נתקעתם מחוץ לבית בשעת לילה מאוחרת, תצטרכו אדם שיכול להגיע אליכם במהירות, ובלי להמתין לשעות העסקים המקובלות.

מנעול חזק בראש שקט

לסיכום, זכרו כי בכל אחד מהמצבים הללו ישנם אנשי מקצוע מצוינים, עם שפע של ניסיון ועם ציוד איכותי, והם יוכלו להעניק לכם שירות ברמה גבוהה מאוד. אם תבחרו בקפידה את המנעולן המתאים לצרכים שלכם, תוכלו לישון הרבה יותר טוב בלילה, עם תחושת הביטחון שמגיעה לכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך