הצעדים הפשוטים שיבטיחו לכם מעבר דירה חלק

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

הקיץ כבר כאן, וזה בדיוק הזמן שבו משפחות רבות ממלאות ארגזים וסופרות את הימים לקראת המעבר לדירה חדשה ומפנקת. אם הרגע הזה הולך ומתקרב אבל עדיין לא התחלתם להיערך, אין סיבה להילחץ. הכנו עבורכם רשימה של צעדים שיאפשרו לכם להגיע ליום הגדול ארוזים ומוכנים. בואו נתחיל.

ערכו רשימה של ספקים ונותני שירות

עוד לפני שנתחיל למלא ארגזים, להזמין חברת הובלה או לצאת למסע קניות לדירה החדשה, כדאי לעצור ולהכין רשימה מסודרת של ספקים. ברשימה הזו מומלץ לכלול את החברות שמספקות לכם שירותי אינטרנט, טלוויזיה או גז, למשל, וכמובן את חברות המים והחשמל, ואפילו את הרשות המקומית. כל אחד מאלה יצטרך לדעת על המעבר המתקרב, כדי להבטיח העברה חלקה של כל השירותים החיוניים שאתם ממש לא יכולים בלעדיהם.

הזמינו חברת הובלות כבר עכשיו

גם אם יש עוד זמן, או לכל הפחות ככה זה מרגיש, חברת הובלות כדאי להזמין ממש ברגע זה. ככל שתוכלו לעבוד בצורה רגועה יותר, כך יהיה לכם זמן לבחון אפשרויות שונות, לקבל המלצות ולהתרשם מהצעות מחיר שמתאימות באמת לצרכים שלכם. שימו לב לא רק למחיר, אלא גם לאותיות הקטנות, כדי שתוכלו להימנע מהפתעות ביום המעבר עצמו. בנוסף, ודאו שאתם מגדירים את כל הפרטים בצורה מדויקת, לרבות כמות הציוד וריהוט כבד או מורכב שעשוי לדרוש הובלה מיוחדת (באמצעות מנוף למשל).

התחילו לארוז – ושמרו על סדר

זה אולי השלב המעיק מכולם, אבל אם תתחילו כבר עכשיו במקום לחכות לרגע האחרון, המשימה הזו תהיה קלה ונעימה קצת יותר. למעשה, זו גם ההזדמנות שלכם להבטיח סידור פשוט של הפריטים לאחר המעבר, בדירה החדשה שלכם.

איך עושים את זה? אורזים כל חדר בנפרד, מתייגים באופן ברור מה מסתתר בכל קרטון ועוטפים בזהירות חפצים שבירים ויקרים. זה גם הזמן לעשות קצת סדר בבלגן, ולהיפטר מכל אותם פריטים שצריכים היו לעוף מזמן. אף פעם לא מאוחר מדי להיפרד מהם.

הכינו צ'ק ליסט ליום המעבר

אתם אמנם אורזים את רוב הציוד שלכם, אבל יש לא מעט פריטים שצריכים להישאר בהישג יד. למעשה, אלה פריטים שרצוי שיהיה זמינים עבורכם ביום המעבר עצמו. אז הכינו לעצמכם רשימה של כל מה שאתם צריכים, והכניסו לתוכה:

  • תרופות ועזרה ראשונה
  • מסמכים חשובים וקבלות
  • כלי עבודה ידניים
  • חפצים אישיים שתצטרכו (ליום המעבר וגם לאחריו)
  • חטיפים וארוחות קלות שיעזרו לכם לעבור את היום

מעבר קל זו לא משימה קשה

מעבר דירה יכול להיות מתיש, אנחנו לא עומדים לשקר לכם. מצד שני, אם תגיעו ליום הזה ערוכים ומוכנים, עם כל מה שאתם צריכים, תגלו שאתם יכולים לשרוד את זה ואפילו די בקלות. הטיפים שהצענו כאן יעשו לכם הרבה מאוד סדר ויעזרו לכם להיכנס לדירה החדשה ברגל ימין, ובצורה חלקה הרבה יותר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך