איך לבחור מוצרי פרסום לעסק?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף
Working on brand identity for company

כחלק מתהליך השיווק של כל עסק, יש שימוש במוצרי פרסום. יעילותם הוכחה שכן אלו מוצרים שיש להם ערך גם עבור מי שנותן אותם וגם עבור מי שמקבל אותם. כך יוצא שעסקים שמחלקים מוצרי פרסום, זוכים לחשיפה, מקדמים את המכירות שלהם וגם מביאים לחיזוק הנאמנות של הלקוחות שלהם. מנגד, הלקוחות שמקבלים את מוצרי הפרסום זוכים במוצרים שימושיים ומועילים עבורם.

איך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים את מוצרי הפרסום הנכונים והמתאימים לעסק שלכם? אנחנו מזמינים אתכם להמשיך בקריאת המדריך שלנו.

מוצרים שתואמים את ערכי המותג שלכם

מהם מוצרי פרסום? כל המוצרים שאפשר להדפיס עליהם לוגו או איזשהו מסר שיש לו משמעות. יש מגוון גדול של מוצרי פרסום שאפשר להשתמש בהם על מנת למתג את העסק. לדוגמה, ספלים, כוסות, מחזיקי מפתחות, כובעים, חולצות, צעיפים, סינרים, פותחנים, בקבוקים תרמיים, משחקים לחוף הים, שוקולדים ועוד. עליכם גם לחשוב מהו המסר שתרצו להעביר למי שמקבל את מוצרי הפרסום שלכם. לדוגמה, אם ערך המותג הוא חדשנות, אז תוכלו לבחור בגאדג'ט כמו דיסק און קי, רמקול, סוללת גיבוי. מנגד, אם ערך המותג הוא פינוק, אז ההמלצה היא לבחור מוצר פרסום כמו חלוק מפנק ועליו להטביע את המותג שלכם.

מוצרים שיהיו מותאמים ללקוחות שלכם

נכון אין ספק שהמטרה העיקרית היא לפרסם את העסק וכמו כן לקדם את המכירות שלו, אבל מומלץ לזכור שמוצר שיהיה שימושי ללקוחות, יפרסם את העסק בצורה הטובה ביותר. על כן, אם אתם מכירים את הלקוחות שלכם, אתם תדעו באיזה מוצרי פרסום לבחור. בגדול, ההמלצה היא לבחור מוצר שישמח וירגש את הלקוחות אבל גם כזה שיהיה שימושי עבורם. כך אתם תרוויחו בגדול – אתם גם תקבלו חשיפה לעסק שלכם כי המוצר יהיה שימושי וגם תשמחו את הלקוחות. 

מוצרים שיתנו לכם חשיפה גבוהה

אתם רוצים לזכות בחשיפה הגבוהה ביותר וכמו כן לשמור על יחס טוב בין העלות לתועלת. מה הכוונה? מומלץ לבחור בכוס תרמית או מגבת ממותגת, שאלו מוצרים שישיגו לכם חשיפה גבוהה וזאת בניגוד למוצר כמו קערת מזון לכלב שאולי תשמח ותרגש את הלקוחות שמחזיקים כלב אבל אתם בוודאות לא תזכו לשום חשיפה ממוצר כזה.

מוצרים עונתיים או מוצרים לחגים

בחרו מוצרי פרסום בהתאם לתקופה. נניח ואתם רוצים לפרסם את העסק בחודשי הקיץ, אז הימנעו מבחירה במוצר פרסום כמו נעלי בית. אבל כן תבחרו במוצר כמו כפכפים ממותגות, כובע מצחייה או מגבת חוף. אלו מוצרים שיתאימו בהחלט לחודשי הקיץ. אם מדובר על חודשי החורף, אז מומלץ לבחור מטריות ממותגות או אפילו צעיף מחמם. רק שימו לב שאתם מחלקים אותם בחורף ולא בקיץ.

איילת שניר

איילת שניר

עיתונאית וותיקה וכותבת במגזין ״הפועל״ כבר 11 שנים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *