איך תוכלו לנצל בצורה הטובה ביותר את הארון

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
איך תוכלו לנצל בצורה הטובה ביותר את הארון

חסר לכם מקום בארון? לפני שאתם ממהרים לקנות ארון גדול יותר, מוטב שתבדקו את עצמכם. מרבית האנשים פשוט לא מנצלים את הארן שלהם בצורה הכי טובה שאפשר. בעזרת הטיפים והשיטות הבאות, תמצאו מספיק מקום להכל. חוץ מזה, גם יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא במהירות, כל פריט שתרצו. 

הוציאו הכל, התחילו למיין 

לא משנה איזה מן ארון יש לכם כרגע, כדי לנצל אותו היטב הוציאו קודם כל את הכל. ארון 2 דלתות או שלוש, דלתת הזזה או פתיחה, רוקנו אותו. עברו על כל הפריטים ושאלו את עצמכם שאלה פשוטה. האם את כל הפריטים הללו אנחנו באמת צריכים? רוב האנשים נוטים לשמור על בגדים ישנים, כאלה שיצאו מהאופנה וכאלה שלא יעלו עליהם יותר לעולם. את הבגדים שאתם באמת לא צריכים, שימו בצד. תוכלו לתרום אותם, למכור לחנות יד שניה, להעביר לנזקקים. העיקר שתעשו מעשה טוב וגם תפנו הרבה שטח יקר בארון שלכם. 

סידור לפי שימושיות 

כעת, עברו לסדר את הפריטים בארון לפי שיטת השימושיות. את בגדי העונה ובפרט את השימושיים ביותר, הציבו במקומות הכי נגישים. הם צריכים להימצא ככל שיותר סמוך לגובה עיניים. על מדפים גבוהים או במדפים הנמוכים של הארון, כדאי לשים את הפריטים שמשתמשים בהם בתדירות נמוכה הרבה יותר. 

אחסון בוואקום פתרון מנצח 

אם אתם מסדרים את הארון בתקופת חילופי עונות, השתמשו בשיטת הוואקום. מנחים את הבגדים בתוך שקיות מיוחדות, ושואבים מבפנים את האוויר. זה פשוט לביצוע, באמצעות כל שואב אבק זמין. תגלו שכעת, הבגדים הללו תופסים הרבה פחות מקום מאשר קודם. אם אחסון בוואקום פחות נחוץ לכם, תוכלו לסדר פריטים שונים בתוך ארגזי אחסון. אפשר למיין לפי סוגים, ולסמן כל ארגז עם מדבקת סימון. 

נצלו את הארון בשטחי התלייה שבו 

וכעת, כך תולים בגדים ביעילות ומנצלים את הארון היטב. דרך אחת תהיה להתקין מוט תלייה שני. את המוט הזה ממקמים מתחת למוט הסטנדרטי, וזה מוסיף חמישים אחוז ניצול. תוכלו לתלות כעת פריטים במספר כפול. כמו כן, יתכן מאוד שכדאי לשקול להחליף את הקולבים שאתם משתמשים בהם כיום. אם הם מסוג עבה, הם תופסים הרבה מקום וזה חבל. העדיפו דגמים דקים, יעילים יותר. חולצות או ז'קטים שאינם בשימוש רב, ניתן לתלות על קולב בשיטת השכבות. כך אפשר למקם אפילו שלושה חולצות בשטח של קולב אחד. 

כך משפרים אחסון במגירות 

על מנת לייעל את אחסון הפריטים במגירות, ניתן להיעזר בארגונית ייעודית. כמה ארגוניות או סלסילות לכל מגירה, יאפשרו לכם לסדר הכל יותר מהר. כך הכל יישאר מאורגן תמיד ובהישג יד. במידת הצורך, ניתן להניח סלסילות אחסון משלימות, בשטח שמתחת למוט התליה בארון או על המדפים הגבוהים והפחות נגישים. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך