טיפים להצעת נישואין בלתי נשכחת

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

לא נכחיש אם יש הרבה דברים חשובים בחיים אך בסופו של דבר מה שמשנה באמת זה לצד מי אתה או את מתעוררים בבוקר והולכים לישון בלילה. הזוגיות שלנו היא מרכיב משמעותי ביותר בחיינו ולמעשה כמעט כל אדם אורג לזוגיות. לכן כאשר זוג מחליט להתחתן זה אחד הרגעים הגדולים ביותר שיש בחיים. אם אתם מחליטים להתחתן אתם חייבים להבין כי הצעת הנישואין חייבת להיות מושלמת.

על רקע זה אנו חייבים לציין כי ההצעה חייבת להיות בהפתעה. לא רק זאת אלא שכדאי להשקיע בהצעה כמה שיותר וכדאי להבטיח כי ההצעה תהיה מחושבת תוך שאתם תכננתם את הפרטים הקטנים ביותר. חשבו מה בת הזוג שלכם אוהבת ועל פי זאת תכננו את הצעת הנישואין שלכם. אם היא אוהבת ים ערכו למשל את ההצעה בים או אם היא אוהבת סרטים ערכו את ההצעה בבית הקולנוע וכך אתם יכולים לדמיין איך לערוך את ההצעה המושלמת.

האם לבחור את הטבעת לבד או עם בת הזוג?

אין מחלוקת על כך הדבר החשוב ביותר בהצעת נישואין הוא הטבעת. ככל שהטבעת תהיה יותר יפה כך בת הזוג שלכם תהיה יותר שמחה. על רקע זה עולה השאלה האם כדאי לבחור את הטבעת לבד או עם בת הזוג שלנו למשל לאחר ההצעה וכך לשמור על ההפתעה?

אם כן אתם חייבים להבין כי אתם יכולים לבחור את הטבעת לבד ולאחר ההצעה במידה ובת הזוג לא אוהבת את הטבעת תמיד אפשר ללכת לחנות ולהחליף אותה. אם בת הזוג תאהב את הטבעת הרי שזה דבר נפלא ולכן כדאי לבחור טבעת לבד ולא עם בת הזוג.

האם כדאי להציע בחו"ל?

אין ספק כי מיקום ההצעה הוא קריטי בעת הצעת נישואין ולכן עולה השאלה האם כדאי לנו להציע בחו"ל? אם כן אם התקציב שלכם מאפשר לכם לעשות זאת אין ספק כי הצעה בחו"ל היא דבר נפלא. 

אך שימו לב אם אתם מציעים בחו"ל אתם צריכים לדאוג לסגור את כל הפרטים בארץ. עליכם לקנות טבעת ולהסתיר אותה מבת הזוג שלכם, עליכם לחשוב על לוקיישן שבו תציעו ועליכם לחשוב מה יהיה בלוקיישן הזה כמו פרחים. לכן תכננו הכול בארץ ואל תשאירו דבר לחו"ל וכך ההצעה שלכם תהיה מושלמת וברמה הגבוהה ביותר שיש.

האם לאישה כדאי להציע נישואין לגבר?

עולה השאלה האם אישה יכולה להציע לגבר נישואין? אם כן זה פחות מקובל אך אם אתן מרגישות כי הדבר שלכן לא יפגע מהצעה שלכן אתן בהחלט יכולות להציע לבן הזוג שלכם. הכול תלוי בדינמיקה של הקשר שלכם ואתן אלו שיודעות הכי טוב האם להציע לגבר שלכן נישואין או לא.

המאמר בשיתוף עד האירוע – קניון של אירועים

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לא תפספסו שום כתבה יותר! הירשמו עכשיו

כתבות אחרונות

בחירת העורך